Abak Priorytet

Jesteś tutaj:

Autorski system informowania naszych Klientów o wynikach naszej pracy.

Wygenerowanie deklaracji podatkowej, deklaracji ubezpieczeniowej, listy płac związane z jest z automatycznym wysłaniem informacji do Klienta na temat danych wynikających z danej deklaracji.

Pierwszy wstępny wynik podatkowy wysyłany jest w ciągu 3 dni roboczych od dostarczenia dokumentów do biura.

Informacje wysyłana jest równocześnie dwoma kanałami:

  • drogą mailową wraz z podglądem deklaracji
  • jako wiadomością tekstową SMS

Wiadomości wysyłane są równocześnie na wskazane przez Klienta adresy i numery telefonów.

Naszym Priorytetem jest INFORMACJA !

Na bieżąco śledzimy zmiany podatkowe, naszym priorytetem jest aby ważne i istotne informacja dotyczące zmian prawa nasi Klienci otrzymywali jak najszybciej. W związku z powyższym w przypadku zmian podatkowych każdy z naszych Klientów otrzymuje drogą SMS oraz meail alert o ważnych zmianach podatkowych, często informacje wysyłamy jeszcze przed opublikowaniem zmian, tak aby było jak najwięcej czasu na dostosowanie się do nowych przepisów, alerty są spersonifikowane i dopasowane do branży Klienta, staramy się nie wysłać zbędnych informacji nie związanych z profilem Klienta.

Zarządzamy informacją.

Biuro Abak priorytety

Generowanie deklaracji podatkowej, deklaracji ubezpieczeniowej, listy płac związane z jest z automatycznym wysłaniem informacji do Klienta na temat danych wynikających z danej deklaracji.

abak-wdrozenia-systemow-ksiegowychNa bieżąco śledzimy zmiany podatkowe, naszym priorytetem są informacje dotyczące zmian prawa. Robimy wszystko aby nasi Klienci otrzymywali je jak najszybciej!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, przedstaw podstawowe parametry swojej firmy a przygotujemy wstępną wycenę usługi księgowej.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem oprogramowania Comarch bądź innymi naszymi usługami wyślij do nas wiadomość skontaktujemy się tak szybko jak to tylko będzie możliwe.