Uwaga ! nowa data do 29 lipca 2019 należy złożyć oświadczenie aby utrzymać obecne ceny energii

(aktualizacja 26.07.2019 )
uwaga ! zgodnie z oświadczeniem resortu energii z dnia 26.07.2019 wydłużono termin składania oświadczeń potrzebnych aby utrzymać obecne ceny energii z 27 na 29 lipca poniżej skrót oświadczenia:
„Z uwagi na to, że termin na składanie oświadczeń upływa w sobotę, oświadczenie można składać do poniedziałku, 29 lipca, przy czym istotna jest data złożenia dokumentu do sprzedawcy, a nie jego nadania ”

————————–

 

zgodnie z nowym przepisem tj. „ustawa z 28 czerwca o zmianie ustawy o podatku akcyzowym” do 29 lipca 2019 ! aby skorzystać z niższej taryfy prądu należy złożyć dostawcy energii stosowne oświadczenie.
Mamy obawy że część z Państwa mogła nie zostać poinformowana przez dostawcę energii o tym przepisie, pomimo że nie dotyczy to naszej umowy przekazujemy najważniejsze informacje w tym zakresie:
„Najpóźniej 27 lipca 2019 r. mikro i mali przedsiębiorcy, szpitale, jednostki sektora finansów publicznych oraz państwowe jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej muszą złożyć swoim dostawcom energii elektrycznej stosowne oświadczenie – jeżeli chcą nadal w 2019 r. korzystać z niższych taryf stawek za energię elektryczną. Jeżeli takie oświadczenie złożą, do końca roku będą mogli korzystać z ubiegłorocznych stawek cen za prąd.”
Wzór oświadczania do pobrania ze stron internetowych dostawców energii można go też pobrać z naszych zasobów poniżej link

https://www.dropbox.com/s/zbo1v0pqojp030q/O%C5%9Bwiadczenie%20odbiorcy%20ko%C5%84cowego.pdf?dl=0

Proponujemy złożenie oświadczenie wydaje się ze zapewni to faktycznie utrzymanie cen energii na poziomie cen roku 2018, -co może być znaczną oszczędnością – my jako biuro nie posiadamy wiedzy ani nie mamy kompetencji umożliwiającej złożenia, prosimy w tym temacie o kontakt z swoim dostawcą energii.

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp